Adres:
Aziz Mahmut Hüdai Mah. Halk Cad. No:24 Üsküdar / İstanbul

Müşteri Hizmetleri
0216 310 43 43

Tıbbi Kadro

Tıbbi Kadromuz

Siz Değerli Hastalarımız İçin Dalında En İyi Doktorları Ekibimize Katmaya Çalışmaktayız..

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Sezai ŞAHİN

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra İhtisasını Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ana bilim dalında yapmıştır.Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeliği de yapan Sezai Şahin daha sonra özel sektöre geçmiş ve en son olarak hastanemizde hizmet vermeye başlamıştır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Yunus Emre ARICALI

1956 Bursa doğumlu Yunus Emre Arıcalı Çapa Tıp Fakultesinden mezun olduktan sonra, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi fizik tedavi bölümünü açarak 2015 yılında aynı hastaneden emekli olmuştur.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Nimet BÜYÜKUYGUR

İstanbul doğumlu Nimet Büyükuygur İstanbul Üniversitesi Tıp Fakultesinden mezun olduktan sonra Beykoz Paşabahçe Devlet hastesinden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak emekli olmuştur.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Onur CEYHAN

1979 İstanbul Fatih doğumlu Onur Ceylan Kuleli Askeri lisesinden mezunn olduktan sonra Gülhane Askeri Tıp Akedemisine girmiştir. 2003 Senesinde Doktora seviyesini de aynı Akedemi'de vermiştir.

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Zeynep SEÇKİN

2014 Yılında İstanbul Medipol Üniversitesinden mezun olduktan sonra Özel Okan Üniversitesinde Yüksek lisansını yapmakta olan Zeynep Seçkin, 2017 Mayıs'dan itibaren Üsküdar Aktif Tıp Merkezinde iş hayatını sürdürmektedir.

Vision eyeglass

Sorularınız için bize ulaşın (0216) 364 17 17 (pbx)